Únor 2009

Na prázdninách :-)

20. února 2009 v 19:30 | Cathyn |  Co se mi honí hlavou
Zítra hned ráno odjíždím na hory. Budu tam týden. Až přijedu, určitě vám budu všechno vyprávět, pokud ovšem nějak tragicky nezemřu :-D

Protestace!!!

19. února 2009 v 14:53 | Cathyn |  Co se mi honí hlavou
Tak je to.

Trochu zuřim.

Náš foťák je magor. Nebo možná počítač. Když chci stčit fotky přes kabel do počítače, jednoduše to ignoruje. IGNORUJE!!
Blbý je, že mu nemůžu nic udělat. Neni totiž můj.

Stejně za všechno můžou rodiče, který mi odmítají pořídit skenr. ( či jak se to píše, nemám na tyhle počítačový blbiny talent)

Ale na druhou stranu, dostala jsem dvojku z velký písemky z Frániny. A taky mě zkoušel Ulaanbaatar ze Zemáku. Což vlastně neni žádná útěcha...
Navíc ve škole máme zejtra zelenej den.

No nic, já pádim domlouvat foťáku :-)

Mám vás ráda.

Sněhová koule

16. února 2009 v 15:21 | Cathyn |  Co se mi honí hlavou
Taky u vás tak padá sníh? Já jakmile jsem vyšla ven z domu, už jsem byla celá bílá.
Vlastně jsem zjistila, že začínám mít tu bílou břečku ráda. Co jinýho mi zbejvalo?
O víkendu jsem nakreslila asi pět obrázků. Moc to nesovuisí se sněhem, ale co se sebou nadělám? Souvislosti, to neni nic pro mě.

Andrea se konečně vrátila z hor, alespoň někdo normální, s kym si můžu trochu uvolněně pokecat. Bez přetvářky. Protože se mi poslední dobou zdá, že všichni se zajímají jenom o učení. Proč jsou tak dospělí??Takže jsme se šíleně nasmály úvahama o našem tělocvikáři a dohadovaly se, jestli náš fyzykář vypadá jak želva ninja ( můj návrh) nebo jako profesor Oak z pokémonů ( Áji nápad)

Páni, teď jsem se podívala z okna Vážně dost sněží!!! Vůbec se mi nechce na trénink :-D
Samozřejmě že ten sexy kluk už tam nebyl asi rok. Navíc, všechny bezva holky jsou na horách. Zůstalo tam jenom pár bárbín...

Zejtra si to ale vynahradim, Kačka mi slíbila, že zavolá a domluvíme se na dalšim strazu. Ještě teď mám záchvaty smíchu, když si vzpomenu, co jsme spolu všechno vyváděly. Blondýna a černovláska budou zase ŘÁDIT :-D

Jenom mě občas napadá, že to všechno dělám natruc. Abych jim ukázala, že mě vůbec nebolí to, co mi udělaly. Snažím se být šťastná za každou cenu. Ale ne, nemám depku... Protože se cítím víc šťastná. Tohle je jenom takovej malej dlouhodobej problém...


Mám vás ráda :-)

(Píšu blbiny. To já vždycky, když se nic moc neděje)

Pátek třináctého, bojte se!!!!! :-D

13. února 2009 v 14:56 | Cathyn |  Co se mi honí hlavou
Konečně jsem se dostala k našemu úžasnému počítači, ale jenom pro to, abych vám oználila, že celkově vlastně nemám o čem psát, jelikož na tréninky nechodim dtto vám nemůžu vyprávět, jaký další hovadiny s holkama vyvádíme a ve třídě je polovina lidí nemocná. Bohužel zrovna ta zábavná polovina. Takže většinu svýho života trávim psanim ( kupodivu...) ale taky kreslenim. Na kreslení jsem se stala kapánek závislá :-D (ale obrázky zatim nemam v počítači, moje elektronika se mnou nějak odmítá spolupracovat)
Můžu vám tady odvyprávět celej svůj den, třeba jak jsem byla zkoušená z matiky, nebo jak na mě učitel na Fyziku dost otravně čumí, ale pochybuju, že by vás to bavilo. Pochybuju, že by mě to bavilo. Tak to necháme na jindy, až bude lepší nálada a taky lepší náměty :-D
Jediná vzrušující novinka je to, že si plánuju koupit nový kalhoty :-D

Mám vás ráda

Někdo má depku, někdo ne.

10. února 2009 v 12:50 | cathyn |  Co se mi honí hlavou
Na jednu stranu jsem vlastně děsně šťastná, na druhou jsem ale šíleně nespokojená. Třeba dnešek. Pět lidí mi dneska oznámilo, že jsem bledá jak smrt. U prvních dvou jsem to ještě docela brala,
ale u těch dalších jsem málem ječela.
Dále jsem se zúčastnila francouzské olympiády. Šla jsem tam, abych podpořila kamarádku, nakonec jsem postoupila do druhého kola a ona ne. Mělo to být mluvení. Byla ale docela sranda, když jsme čekali, než na nás přijde řada. Byl tam taky bezva starší kluk ( jedinej kluk co postoupil dál) a s nim jsme se úžasně zakecaly :-D Když na mě přišla řada, nějdřív sem musela popisovat den nějaký holky. Ta holka měla ale fakticky nudnej život. Vsala v šest, jela do školy, byla ve škole, pak jela domů, udělala si úkoly a šla spát. Kde je zábava? Kde je vzrůšo? Kde jsou kluci?? Nechápu... Pak jsem si musela vybrat asi z deseti obrázků a vyprávět jim, co z toho mám ráda a co ne. Řekla jsem, že mám ráda auto, protože v něm můžu jezdit do cizích zemí. Myslím, že to bylo originální, jelikož všichni ostatní si vybrali kočku....
(tenhle článek píšu na ivt ve škole, ještě nevim, jak jsem dopadla, dtto se omlouvám za překloepy, zdejší klávesnice je fakt děs..)
Na volný hodině jsme hríli bang. Byla jsem bandita a skoro jsem umřela. Teda, to znamená, že jsem vlastně nakonec přežila. Byla to docela sranda.

Věc, která mě štve je to, že nemůžu na tréning. Nebyla jsem tam už asi měsíc a strašně mi to chybí. Všechno to běhání. Ale zase mám víc času na kreslení a psaní.


Další důvod, proč jsem šťastná, jsou moje užasné nové pastelky. Konečně nemusim používat bratrovy. Nechci si stěžovat, ale maj pár chyb, například nikdy nenakreslíte ten úžasný sytý odstín, ať už tlačíte jakkoliv. Jediná věc, které tím docílíte je to, že se vám protrhne papír :-D
Obrázky vám sem hodim asi až zítra, pořád mi zbývá něco na dokreslení J

Mám vás ráda :-)

Kurda 1.

6. února 2009 v 10:52 | Cathyn
Tak jsem taky něco stvořila. Docela dlouho jsem váhala, kterou povídku mám začít jako první. Nakonec jsem se rozhodla pro Kurdu, jeikož rozepisovat Timothiho se mi nechtělo, je to takové vážné a na Shiku vážně nemám náladu. Navíc, nic neni lepší, než sexy upír po ránu :-D
Takhle to nedělejte děti, nebo dopadnete jako já...

5. února 2009 v 11:12 | Cathyn
A je tu tohle. Ten obrázek se mi vlastně dost líbil. Připomíná mi Akiho. když si chudák musel ty svoje světlý vlasy nabarvit na modro. Neunesla bych, aby takhle zůstal napořád, tak si vzal smejvatelnou barvu.
A aki navíc nemá piercing. Ten má jenom Lex. Ve rtu. Což je možná důvod, že Lexe žeru o trochu víc než Akiho.
A taky má šedý oči. Je to přirozenější. Koneckonců ten kluk na tom obrázku si vlasy na bílo pravděpodobně obarvil. Má totiž tmavý řasy. Nebo je má namalovaný řasenkou. Což je s prominutim humus.

Nejdřív jsem to chtěla udělat kapánek složitější. Všechny svoje laye začínám v photofiltru. Pak si obrázek otevřu do photoshopu a pokračuju tam. Jenomže photoshop se mnou odmítl spolupracovat. Nejdřív se mi zbláznilo pero. Byla jsem ještě v klidu a začala odznova. A pak ještě jednou. Vyprdla jsem se na pero a řekla si, že udělám brushe a pak se k tomu vrátím. Stáhla jsem si nějaký nový, ale nešly mi otevřít. Fajn.
Začala jsem domlouvat svému počítači, což dělám vždycky, když si ta mrcha dělá co chce a odmítá mě poslouchat.
" No tak, dělej" hučim já do něj. A ono nic.
" Tupej ignorante" zvyšuju hlas. Nic. Páni, ten má ale nervy, projede mi hlavou.
" Ty hajzle zasranej" ječim přes celej byt. Naštvaně zavřu photoshop a nechám tenhle lay tak jak je.

Stejně se mi ale líbí víc než ten předchozí. Nemám moc ráda tmavý barvy

Mějte se hezky, musim se jít usmiřovat s počítačem, aby mě antivirák pustil na imeem :-D

Chřipka táhne světem...

5. února 2009 v 8:42 | Cathyn |  Co se mi honí hlavou
Můj vzhled se mi nějak přestává líbit ( samozřejmě se mi vlastně nikdy nelíbil, protože jsem ho dělala já sama. Tomu se říká sebekritika...) Naštěstí mám času dost, jelikož jsem doma s chřipkou. Zprávně bych měla ležet v posteli, ale to se mi moc nechce, poněvadž jsem v posteli ležela v neděli, v pondělí, v úterý a ve středu. Páni já mám asi vážně nějakej problém s přílišným používáním spojky jelikož. Mám jí tady hned třikrát. Musim to přepsat.
Páni, vážně píšu blbosti. Hele, víte co? Já vás nechám zatim žít a půjdu udělat něco s tím vzhledem :-D

Cathyn

Kapitolovky

4. února 2009 v 9:46 | Cathyn


Tento příběh je něco jako fanfiction k mému dalšímu výtvoru, který už asi měsíc píšu do sešitu:-)
Měla jsem šílený choutky vymyslet příběh o nějakym kudrnatym klukovi :-D

dej: Když je město Yuu dobyto přívrženci pána tmy, nastávají všem jeho obyvatelům kruté časy. Jediná jejich naděje, chlapec Aki uprchl spolu s dívkou Kaiten hledat části tajemného krystalu, který jim jako jediný může pomoci znovu obnovit jejich kouzelné síly, takzvané světlo.
Tento příběh pojednává o sedmnáctiletém Timothym, který zůstává v Yuu a všemožně se snaží jakkoliv uškodit přívržencům Tmy, kterí zabili jeho mladšího bratra. Přidává se k odboji, vedeném mladým bojovníkem Daem. Stává se vyvrhelem a shodou okolností je nucen Yuu opustit navždy. Vydává se tedy na cestu s posláním najít někoho, kdo je ještě schopný odporu.

postavy: Timothy Mallory, Dae Thorsten, Udo Renda, Verity Riechová. Jack a Dimitri Swiftovi, Kai Petterson, Sahara Milfordová ( Aki Sai, Kaiten Pettersonová, Lex Carter, Raymond Cavers)

Žánr: od všeho kus
Povídka z dob, kdy jsem šíleně žrala Naruta( ne že bych s tím přestala, jenom ho žeru trošičku míň)

děj: Akakatsuki band dobývá svět. Jejich singly kralují všem hitparádám. Ale mužské osazenstvo Listové dostane bláznivý nápad, jak jim to překazit.

Postavy: Shika, Naruto, Sasuke, Kiba, Sai, Deidy, Itachi, Toby. Kisame a spousta dalších.

Žánr: Blbost :-DDěj: Kurda se v Upíří hoře začíná kapánek nudit. Navzdory tomu, že se má stát upířím knížetem, přemluví partu upírú, aby s ním vyrazili na prázdniny.


Postavy: Kurda Smahlt, Larten Hroozley, Mika Ver Leth, Beatrice Ver Lethová (AUTP) Vandža Pochod, Steve Leopard, Darren Shan aj.

Žánr: To se ještě uvidí

Houbičky na chatu1.

3. února 2009 v 14:07 | Cathyn
Strašná blbost, ale mám jí ráda. Vzniklo to na základě jedný strašně dětinský divadelní hry, co jsme jí měli hrát ve škole :-)

Vystupují:
Lysohlávek alias King-of-haliucinogens (L)
Bedla alias Longergirl (B)
Hřib alias Hrib.s.r.o. (H)
Klouzek alias Mrs.Klouza (K)
Mochomůrka alias Beruška (M)
Slimák alias SlimáczikK (S)
M: Huuu, kde jste kdo?
K:Tady!
L:Hřib je na záchodě
H:Ty drbno!
L:Ty máš co říkat...
B: Co má říkat??
H: Drž hubu, Lysohlávku
L: Ted seš namydlenej, pablbe
B: Nerada se vám pletu do hovoru ale...
H: Kušuj, bedlo
B: Jak chceš
Slimáczikh je on line
M:Jéé, kdo to sem leze?
L: To je ale divný méno
B: Ale co to je?
H:Slymák
K: Zvláštní vetřelec z dalekého vesmíru, který se naladil na naše tepové frekvence a ted tady oxiduje
S: Slymák!
H: Cos hulil, klouzku?
Mrs. klouza je offline
Hrib .s.r.o. je offline
L: Panebože, on ho vraždí
B: Kdo koho?
M: Hřib klouzka. Nebo klouzek hřiba, počkejte du se juknout
Beruška je offline
L: Panebože
Lesem se ozývá zženštilý jekot
B:Slyšeli jste to?
L: To sou zas ty tvoje slechy
B: Ba ne, myslim že klouzek knockoutoval hřiba ve třetím kole
S: Jůůů
B: A navíc mám mnohem lepší slechy než ty, lysohlávku
L: O tom pochybuju. Hele co to tam křupe??
B: Vydíš, říkala sem, že něco slyšim.
L:Ty tvoje sluchy...
B: Já tě praštim......
Longergirl je offline
L:gfdhfdjhgfjhgaqkf.v ,vm
S:Jůůůů

Archív 1

3. února 2009 v 14:00 | Cathyn |  Archív
Tuhle rubriku jsem založila z důvodu v ní uschovávat své staré výtvory, které podle mého názoru za moc nestojí, ale chtěla bych je zachovat. Většina věcí bude asi rok nebo více stará.
V první části archivu naleznete mojí kapitolovku L.B. , na kterou jsem se kdysi dávno vykašlala :-)Dtto já

3. února 2009 v 13:18 | Cathyn
Je to tak trapný, úvodní články prostě psát neumim...

Udělala jsem vlastní design. Na to, že z toho vznikla taková hrůza mi to docela trvalo. Ale přecejenom nic podobně složitýho jsem nedělala minimálně půl roku :-)

K tomu úvodu, asi mě znáte z mojeho bývalého blogu (tady), takže jenom stručně :-) Je mi 14 let a chodim na osmiletej gympl se zaměřením na živé jazyky. Učím se anglicky a Francouzsky(taky Česky:-D) Všichni o mě říkají, že jsem střelený střevo, ráda cokoliv tvořim, kreslim i píšu, poslední dobou jsem závislák na manze a anime, mám ráda Darrena Shana, Harryho Pottrera, Eragona a td, ale miluju i dívčí romány( princezniny denníky, šprndy a košťata aj.) Miluju ovoce litchi, dělám závodně atletiku. Hodně času trávím se svými přáteli :-)

Co se táče vzhledu, mám dlouhý černý kudrnatý vlasy, černý oči a velmi světlou kůži :-)

Doufám, že jsem vás uplně neodradila od tohoto blogu :-D

Cathyn

Start of something new

3. února 2009 v 9:26 | Cathyn
Jsem tu. Někteří mě znají, někteří možná ne.

Každopádně se mi nechce se moc rozepisovat, musim udělat nějaký nový vzhled, dodat tady tomu trochu originalitu :-)

Na úvodní článek si tedy chvilku počkejte :-)