Kapitolovky

4. února 2009 v 9:46 | Cathyn


Tento příběh je něco jako fanfiction k mému dalšímu výtvoru, který už asi měsíc píšu do sešitu:-)
Měla jsem šílený choutky vymyslet příběh o nějakym kudrnatym klukovi :-D

dej: Když je město Yuu dobyto přívrženci pána tmy, nastávají všem jeho obyvatelům kruté časy. Jediná jejich naděje, chlapec Aki uprchl spolu s dívkou Kaiten hledat části tajemného krystalu, který jim jako jediný může pomoci znovu obnovit jejich kouzelné síly, takzvané světlo.
Tento příběh pojednává o sedmnáctiletém Timothym, který zůstává v Yuu a všemožně se snaží jakkoliv uškodit přívržencům Tmy, kterí zabili jeho mladšího bratra. Přidává se k odboji, vedeném mladým bojovníkem Daem. Stává se vyvrhelem a shodou okolností je nucen Yuu opustit navždy. Vydává se tedy na cestu s posláním najít někoho, kdo je ještě schopný odporu.

postavy: Timothy Mallory, Dae Thorsten, Udo Renda, Verity Riechová. Jack a Dimitri Swiftovi, Kai Petterson, Sahara Milfordová ( Aki Sai, Kaiten Pettersonová, Lex Carter, Raymond Cavers)

Žánr: od všeho kus
Povídka z dob, kdy jsem šíleně žrala Naruta( ne že bych s tím přestala, jenom ho žeru trošičku míň)

děj: Akakatsuki band dobývá svět. Jejich singly kralují všem hitparádám. Ale mužské osazenstvo Listové dostane bláznivý nápad, jak jim to překazit.

Postavy: Shika, Naruto, Sasuke, Kiba, Sai, Deidy, Itachi, Toby. Kisame a spousta dalších.

Žánr: Blbost :-DDěj: Kurda se v Upíří hoře začíná kapánek nudit. Navzdory tomu, že se má stát upířím knížetem, přemluví partu upírú, aby s ním vyrazili na prázdniny.


Postavy: Kurda Smahlt, Larten Hroozley, Mika Ver Leth, Beatrice Ver Lethová (AUTP) Vandža Pochod, Steve Leopard, Darren Shan aj.

Žánr: To se ještě uvidí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 4. února 2009 v 16:52 | Reagovat

Ahojky.. :) Tvojeho komentu jsem si všimla až teď... takže si tě přidám mezi spřátelené ju?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama