Žakelíno, Žakelíno, projdem spolu rájem???

14. dubna 2009 v 13:49 | (C)athyn |  Co se mi honí hlavou
Náš počítač se milostivě rozhodl, že už je docela na čase, aby mě pustil na můj blog :-D Páni, musela jsem bejt fakt hodná. Poslední dobou mám podezření, že ten náš počítač začíná svobodně myslet, jako v takovym tom filmu, víte přece vo co de, ne? Většinou se nenamáhá nic dělat, jenom tak provokativně zírá na muj načuřenej xicht a prachsprostě ignoruje moje nadávky( nebojte se, nezcvokla jsem se, tohle je u mě naprosto normální...) Ale co, radši ho nebudu dráždit... :-D

Právě jsem si vyšpagátovala vlasy. Tedy vyžehlila, jak by se mělo správně česky psát. Vypadá to stylově. Vůbec jsem netušila, že je mám tak dlouhý. A navíc, už alespoň nevypadám tolik jako indián. O víkendu jsem se totiž příšerně spálila. A můj novej rudej xicht vypadá v kombinaci s mejma starejma černejma vlasama dosti nechutně( ať žije spisovná čeština, ehm...)
A taky mám novou kabelku. Je šíleně stylová. Říkám jí Žakelína. Žakelína je modro bílá, látková made in H(tady si milostivě představte takovou tu pošahanou značku, kterou na naší klávesnici jaksi nenalézám)M
Jediný, co mě v poslední době dokáže nadchnout je utrácení prachů a kreslení(ať žije manga, hej hej hej). A taky můj ůžasnej humor samozřejmě, ten pobaví každýho, kromě těch pár miliard lidí na týhle planetě, který ho prostě nikdy nepochopí(vlastně jsem ještě nepotkala nikoho, kdo ho chápe, eee)
Když on mi tak chybí!!!!!!! (malá odbočka od tématu)
No jo, jsem prostě normální pošahaná puberťačka(kéž by), co se nemůže zbavit závislosti na Panu Božském, ale přitom každý ráno toužebně očekává, jestli se na zastávce objeví ten ůžasnej kluk/upírák, občas si plete realitu a svojí vlastní fantazii a k smrti ráda prohlašuje moudra ze světa, který neexistuje.

Ale cvokaře nepotřebuju, jasný?

Dojdu pokojnému klidu teprve tehdy, až se odstěhuju do Japonska a najdu si tam nějakýho Džaponce. Tečka. Spíš teda vykřičník.

(Jak tak pročítám tenhle článek, docela mi dochází, že píšu o trochu větší hovadiny, než jsou moje průměrný hovadiny. Kam to ten svět spěje...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama