Květen 2009

Mirror eye- postavy

22. května 2009 v 8:04
Pomalu začínám zrealizovávat poslední ze svých střeštěmých nápadů. Moje nová manga má zatím asi 15 stránek. Postavy mám už ale celkem propracované, tak vám sem hodim krátké info, později pak i obrázky :-)

Yumiko Nakamura (Yum)

věk: 15
barva vlasů: červená
barva očí: světle modrá až šedá
o ní: : Po smrti své sestry Akiko získává díky magickému zrcátku zvláštní dar. Ve škole se stává outsiderem. Má jediného přítele Kioshiho.

Kioshi Hayato

věk: 16
barva vlasů: světle hnědá
barva očí: hnědá
o něm: Kioshi je milý, tichý, pohledný a slušný kluk, oblíbený zejména mezi děvčaty.


Rin (Rosie) Watase

věk:16
barva vlasů: blond
barva očí:modrá
povaha: Yumina bývalá nejlepší kamarádka, teď nejhorší nepřítelkyně. Má sklon do všeho strkat nos, odhalí Yumino tajemství.

Kaori

věk: 16
barva vlasů: Fialovo černá
barva očí: Hnědá
o ní: Kaori je bojovnií z jiného světa, která má za úkol pomáhat Yumiko. Je strohá a nekompromisní. Když jí naštvete, tak je schopná vás rozsekat na kousky.

Sen

věk. 17
Barve vlasů: Bílá
barva očí: mmodrá
o něm: Je to lovec démonů, více detailů zatím nemám :-)

Takahiro

věk: 12
barva vlasů: bílá
barva očí: modrá
o něm: Senův mladší brácha.

Další postavy:
Takahiro (záporák)
Renjiro (Shinigami)

Ccca

18. května 2009 v 14:16 | (C)athyn |  Co se mi honí hlavou
Byla jsem na oslavě narozenin.
Nebylo to nic moc, jídlo bylo drahý a zábava téměř nulová.
Jediná výhoda byla, že jsem poté mohla přespat doma sama ( nevídáno, neslýcháno), takže jsem asi do dvou čuměla na animax(a pak na titanic), kterej normálně doma nezapínám ( možná to souvisí s tim, že nemám svojí vlastní televizi a chodim spát v 9) Ao tom, jak se mi podařilo cestou domů zabloudit vám radši ani vyprávět nebudu, i když to byla vážně nehorázná švanda...

Jenomže pak jsem se dozvěděla, že budu muset vstávat asi v sedum, jelikož vlak do Berlína odjížděl asi v devět (neptejte se mě, co jsem dělala v Berlíně, byla jsem tak unavená, že si nic nepamatuju)

To byl můj víkend...

Škola hooří, škola hóří

15. května 2009 v 13:41 | Andana |  Co se mi honí hlavou
Dneska u nás ve škole hořelo.
Fakt.
Hořelo.
Když jsme měli sloh, žačal uprostřed hodiny zvonit zvonek a z rozhlasu se ozval hysterickej ženskej hlas, že se prej máme evakuovat.
Ten život je ale sranda :-D
Proto taky píšu už teď, normálně bych si ještě užívala na chemii, nebo nějaké podobné zvrhlosti.
Ale vážně, musim přiznat, že jsem si připadala jako ve filmu. Všude kouř, zmatek... Kolem jsem slyšela něco jako: " Doufám, že shoří Pavel" :-D
Ale hlavně že žiju já, že? :-D

Deset událostí, který mi přišly jako vystřižený z filmu

1.) Když mě bratranci propašovali do nějakýho klubu, kde byl vstup od 16

2.) Když mě Adam vez na motorce sto kilákovou rychlostí a já neměla helmu.

3.) Když jsme s kámošema spali pod širákem a v noci začalo šíleně pršet.

4.) Když jsem v primě na maturiťáku tancovala s Kukim a on mi dal růži.

5.) Když jsme u babičky lezly po hřbitovní zdi při západu slunce a upírali Summer rain.

6.) Když se mě Květák zeptal jestliá s nim chci chodit a já dostala záchvat smíchu.

7.) Když jsme běhali s Kačkou po Václaváku a mluvil při tom anglicky.

8.) Když jsme s M. v noci zpívali duet.

9.) Když jsem šla po schodech, uklouzla a spadla před celou školou.

10.) Když hořelo.

Páni, ta německá svíčka hoří tak.... německy :-D

11. května 2009 v 18:59 | (C)athyn |  Co se mi honí hlavou
Och, och dlouho jsem tu nebyla, co?
Poslední dobou mám šíleně moc věcí na práci. Ono skloubit školu, učení, kreslení, atletiku a čtení Death note je docela fuška...
I když Death Note asi brzo vypustim, jelikož jsem už přečetla všechno, co je přeložený česky. Ale můžu to zkusit Anglicky. Nebo se přesměrovat na anime. Uvidíme.

(Tento odstavec je naprosto nepodstatný, klidně ho přeskočte)
Dnešní ráno nezačalo nikterak úchvatně, zaspala jsem, jelikož jsem předešlou noc strávila velice zábavným a vyčerpávajícím způsobem ( nebojte, žádnej sex, kámoška pořádala přespání :-D)
Samozřejmě to dopadlo tak, že mě holky odtáhly k zrcadlu, kde mě naprosto nevhodně zamlovaly a učesaly (jejich oblíbená zábava)
Pak jsem samozřejmě zapoměla na to, že je nějaká pošahaná výluka a místo mojí milovaný tramvaje jsem se kus cesty do školy trmácela v dementnim autobuse.
Přišla jsem právě na začátek hodiny Francouzštiny, přičemž jsem úplně zapoměla na to, ýe nám naše učitelka slibovala, že někoho vyzkouší ze čtení nějakýho pošahanýho článku ( dělala to, jeliož zistila, že polovina kluků ze třídy neumí pořádně francouzsky vyslovovat)
Ehm a samozřejmě vyzkoušela mě.
Já to přečetla tak rychle, že mi tam ani nenašla žádnou chybu. I když vlastně i normálně mluvim dost dobře(nechci se chlubit, no) Takže fajn.

Odpoledně mě Bětka poprosila, abych jí navrhla nový šaty na nějakej strašně důležitej ples. Zpráva o tom, jak jsem navrhla (podle ní krásný) šaty svý sestřence na maturiťák se poněkud roznesla.
Abych pravdu řekla, moc se mi do toho nechce, ale zase mi řekla o nádherný barvy- zeleno modrý. A módní návrhářka neni zas tak špatný povolání :-D

Posedlost :-D

6. května 2009 v 15:16
Můj život už je zase ve znamení posedlostí.
Po přečtení prvního dílu Death Note, jsem se do toho šíleně zamilovala. Vždyť L i Raito jsou TAK krásní :-D (L trochu víc)
Kromě toho jsem maximálně zaujatá vykreslováním charakterů do mojí nové manga story,Mirror eye. I když jak se znám, po pár stránkách mě omrzí :-D
Ale dva hlavní mužské charaktery, Kioshiho a Hidemara jsem si kreslila celý vyučování :-D
Možná vám sem o nich napíšu i něco víc, pokud nebudu líná (pravděpodobně budu) ale o víkendu se budu snažit něco vymyslet :-D

Běžim si číst Death Note, mějte se :-D

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě??

4. května 2009 v 15:28 | (C)athyn |  Co se mi honí hlavou
Poslední dobou zažívám vážně akční víkendy. Minulej tejden to byl fotbal s Mamutem (o tom jsem vám snad ani nepsala, radši) ale tenhle víkend se mi podařil opravdu mistrovský kousek :-D
Máma mě poprosila, abych jí zajela pro knedlíky do obchodu ( jo, v tý šílený vesnici, kde máme chatu se kamkoliv musí jezdit na kole, jelikož tam je všechno šíleně daleko...)
Tak si jako hodná holčička dojdu pro kolo a jedu. Zrovna ale když zatáčim z toho největšího sešupáku dolů, uslyšim za sebou nějaký kluky, jak na mě šíleně hlasitě řvou. Otočim se, usměju se a sjedu je takovym pohledem, že nestačej čumět.
Kecám.
Ve skutečnosti se za nima otočim, vjedu na kámen, vyletim z kola a skončim pomlácená v nejbližšim příkopě.
Když se jakž takž proberu, uvidim nad sebou čtyři křenící se kluky, který mi pak naštěstí pomůžou vymotat kolo z křáku, kterej roste poblíž.
Jo, za svoje dokonalý způsoby seznamování bych mohla dostat nobelovku. Zejména po té, když z kluků vylezlo, že se mi absolutně nesmáli, jenom mě chtěli pozdravit:-D A ukázalo se, že jsou ve skutečnosti dost milý.

(Naštěstí příští víkend strávim s partičkou závisláků u babičky...)

Naštěstí jsem si dneska celkem zpravila náladu, dostala jsem dvě dvojky z chemie( za to bych si tu nobelovku zasloužila klidně taky)